ATİYE 3. sezon ne zaman, gelecek mi? Atiye, 27 Aralık 2019 tarihinde 8 bölümden oluşan ilk sezonun yayınlandığı ve senaryosunu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal’ın birlikte kalemlerine aldıkları, aksiyon ve fantastik türündeki Netflix’in ikinci Türk orijinal internet dizisi. Yazar Şengül Boybaş’ın Dünyanın Uyanışı adlı eserinden uyarlanmıştır. ATİYE 3. sezon ne zaman? Atiye yeni sezon tarihi belli mi? Sorularının cevapları araştırılan konular arasında yer almakta. Atiye 3. sezon tarihi ilk iki sezon bölümlerini heyecanla takip eden izleyenler tarafından fazlasıyla merak edilmeye başlandı. Bilindiği üzere son olarak dizinin 3. sezon çekimleri coronavirus nedeniyle ertelenmişti. İşte, Atiye 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Atiye yeni sezon tarihi belli mi?

ATİYE 3. SEZON

Şanlıurfa’daki Göbeklitepe nin konu edildiği ve başrollerinde de Beren Saat ile Mehmet Günsür’ün oynadığı Atiye’nin 3. sezonu için heyecanlandırıcı bir gelişme yaşandı. Bildiğimiz üzere Atiye’nin 3. sezon çekimleri coronavirus salgını nedeniyle durdurulmuştu. Alınan tedbirlerin doğrultusunda 3. sezon çekimleri yeniden başladığı sosyal medya ve çoğu platformda konuşuluyor. Atiye 3. sezon tarihinin ilerleyen günlerde duyurulması bekleniyor..
Dizinin başrol oyuncusu Beren Saat(Atiye) Atiye 3. sezon ne zaman, gelecek mi soruları ile ilgili yaptığı röportajda şu açıklamalarda bulundu:
“Yeni Ay’da tekrar başladık çekimlerimize, Atiye’nin mucizeleri yine bizlerle birlikte. Aylar süren bekleyişin ardından tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye’nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkürlerimi sunuyorum. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum”

ATİYE FİNAL Mİ YAPACAK ?

Dünya da ve özellikle Türkiye’de fenomen hale gelen ve izleyicileri tarafından yüksek ilgi görüp sevilen Atiye 3. sezonla birlikte final yapacağı iddia ediliyor.Buda bir kez daha akıllara Atiye 3. sezon ne zaman, gelecek mi ? sorusunu bir kez daha akıllara getiriyor.

ATİYE’NİN 2. SEZONUNDA NELER OLDU ?

Atiye’nin ikinci sezonunda; kendini var olmadığı rahatsız edici bir gerçeklikte bulan başrol Atiye, herşeyin başladığı yerde tanıdık bir sima ile karşı karşıya geliyor. Serdar Bey, Atiye’yi takip etmesi için Hannah’ı görevlendiriyor. Atiye, Erhan’ın madencilik işleriyle Serdar Bey’in arasındaki bağlantının ne olduğunu çözüyor ve bunun sonucunda Erhan’ın geçmişinden biriyle karşılaşıyor.
Erhan’a Nazım’ın defterini gösteren Atiye,bu seferde defterde doğurganlık sembolüyle karşılaşır. Mustafa, Serap’ın geçmişini araştırmaya başlar. Atiye şoke edici bir gerçekle yüz yüze gelir. Ozan’ın kaderi ise pamuk ipliğine bağlıyken Serdar Bey de telaşlı bir şekilde büyük uğraşlarla Atiye’nin nerede olduğunu ve ne yaptığını öğrenmeye çalışır. Atiye de dünyanın geleceğinin kendi ellerinde olduğunu görür.
Melek parçaları bir araya getirmeye başlıyor. Hannah, Erhan’ı bulmak için Erhan’ın babası Nazım’ın üzerine gider. Atiye ve Erhan’ı Kapadokya’da bir yardımsever onları bekliyor. Serap, Melek’e bir işaret gönderiyor. Seher, Atiye’ye Erhan’ın onu anımsaması için yardım edecek yazıtı gösterir. Fakat Atiye’nin yolculuğu Serdar tarafından sekteye uğratılır.
Elif’in zamanı git gide azalırken Serdar Bey, oldukça karanlık ve trajik olan geçmişinden bahseder ve mağaranın girişini göstermesi için Atiye’yi zorlar. Hamile kadınların ölümüyle ilgili gerçekler gün gibi ortaya çıkar. Atiye’nin yolculuğunu bitirmesiyle birlikte iki paralel gerçeklik bir araya gelir. Ancak Atiye bunun için de bir bedel ödeyecektir.İşte tam olarak da burada izleyenlerin aklına bir kez daha Atiye 3. sezon ne zaman? sorusunu getiriyor.