Lupin 2. sezon ne zaman sorusu tüm izleyicileri arasında çok popüler oldu.Lupin, George Kay ve François Uzan tarafından yaratılan ve 8 Ocak 2021’de Netflix te yayınlanan bir Fransız gizem ve gerilim internet dizisidir. Dizi, Maurice Leblanc tarafından yaratılan bir karakter olan Arsène Lupin’in maceralarından ilham almıştır. Kısa sürede büyük yankı uyandıran Lupin dizisi, La Casa De Papel ile de birçok ortak noktaya sahip. Her iki dizide de soygun üzerine yaşanan olaylar izleyenleri adeta ekrana kilitliyor. Dizi, mini dizi olarak tasarlanmıştı. Ancak dizi 7 bölüm olarak tanıtılmasına rağmen 5 bölüm olarak Netflix’te izleyenleriyle buluştu. IMDb’de de dizi 7 bölüm olarak görünüyor ancak 6 ve 7.bölümlerin yayınlanacağı tarih maalesef yer almıyor. Dizinin diğer bölümleri yeni bir sezon olarak mı yayınlacak yoksa 1.sezon 2.kısım şeklinde yayınlanacak o belirsizliğini şimdilik korumakta. Peki Lupin konusu nedir, oyuncuları kimler? Lupin 2. sezon ne zaman,gelecek mi ? İşte dizi hakkında merak edilenler…

LUPİN’İN KONUSU NEDİR ?

Lupin 2.sezon ne zaman sorusunun ardından konusu ne diye soranlar için:Arsen Lüpen in maceraların dan esinlenen kibar bir hırsız olan Assane Diop(Lupin), varlıklı bir ailenin yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.
Hikaye, Senegalli bir göçmenin çocuğuna daha iyi bir yaşam sürebilmek için Fransa’nın başkenti Paris’e gelen evin tek oğlu olan profesyonel hırsız Assane Diop(Lupin) u anlatıyor. Assane’nin babası, işvereni, zengin ve güçlü Hubert Pellegrini tarafından pahalı bir elmas kolyeyi çalmakla suçlanır ve hapishane hücresinde utancından kendisini asarak genç Assane’yi yetim bırakır. Yirmi beş yıl sonra, Assane Diop (Lupin), karizmasını ve hırsızlık, hile ve kılık değiştirme ustalığını kullanarak Pellegrini ailesinden intikam almak için yola çıkar.Lupin 2. sezon ne zaman,gelecek mi ?

LUPİN 2. SEZON NE ZAMAN, GELECEK Mİ?

Lupin dizisinin ilk sezonundaki son bölüm izleyenlerini heyecana boğan sahnede sona erdi. İzleyiciler ise dizinin bu şekilde yarım kalmayacağını düşünerekten doğal olarak 2. sezon ne zaman çıkacak arayışına giriyor.Eğer Lupin 2. sezon için onay alırsa çekimlerine hemen başlanacaktır.