Ragnarok 2. sezon ne zaman? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında fazlasıyla yer alıyor. Farklı tarzı ile dikkatleri üzerine çeken dizinin yeni sezon tarihi kitlesi tarafından merak ediliyor. Fantastik bir türe sahip olan Ragnarok ilk sezonun ardından 2. sezonu ile hayranları tarafından merak edilenler arasında yer almaya devam ediyor. Hayranları Ragnarok yeni sezon tarihini araştırmaya 1. sezonu bitirir bitirmez başladı. İşte, Ragnarok 2. sezon ne zaman sorusunun cevapları:
Rаgnаrоk іlk ѕеzоnu 31 Осаk 2020’dе Nеtflіх’tе уауınlаnmıştı.
Nеtflіх twіttеr hesabından уарtığı аçıklаmа іlе Rаgnаrоk 2. ѕеzоn оnауını rеѕmі оlаrаk vеrmiştі. Buda akıllara bir kez daha Ragnarok 2. sezon ne zaman ? sorusunu getirdi. Ragnarok dizisinin 2. sezonu hakkında Netflix henüz resmi açıklama yapmadı. Ancak kulislerde gündeme gelen iddialara göre dizinin pandemi sürecinden fazlasıyla etkilendiği, dolayısıyla sekteye uğrayan çekimlerin dizinin yayın tarihinde maalesef ötelemeye neden olabileceği öne sürüldü. Ragnarok 2. sezonun 2021 Haziran,Temmuz aylarında yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Umarız tahminlerimiz biran önce doğru çıkar.

 

Ragnarok 2. Sezon Gelecek mi?

Ragnarok 2. sezon ne zaman? 2. sezon gelecek mi? Sorusunun cevabı elbette gelecek. Çünkü 1. sezon finali tam anlamıyla heyecanlı bir şekilde bitti ve izleyenleri 2.sezonu var mı diye kontrol edecek kadar sürükledi. Netflix’in yaptığı resmi açıklamaya göre 2.sezon onayı aldı ve 2. sezon gelecek.

Ragnarok Dizisinin Konusu

Ragnarok 2.sezon ne zaman? sorusunu cevapladık peki ya Ragnarok’un konusu: İklimsel felaketler adım adım dünyayı felakete sürüklerken, kasabada yaşayan bir grup genç doğaüstü güçlere sahip olduklarını keşfediyorlar. Bu esrarengiz güçlerle birbirlerine bağlanan bu gençler, çok geç olmadan bir araya gelip Nors mitolojisinde bahsi geçen Ragnarok’u andıran bu kıyameti durdurmalıdır. Dizinin başrolünde ise Thor kahraman karakteriyle David Stakston, okula yeni gelen çocuk kötülüğün efendisi Herman Tommeraas ve Thor’un kardeşi olarak Jonas Strand Gravli yer alıyor.

Ragnarok 2. Sezon Oyuncu Kadrosu

Ragnarok 2. sezon ne zaman? Sorusunu yanıtlamış olduk. Peki 2. sezon oyuncu kadrosunda kimler var?
Tam Liste:
David Stakston(Magne Seier), Theresa Frostad Eggesbø(Saxa), Herman Tømmeraas(Fjor), Synnøve Macody Lund(Ran), Emma Bones(Gry), Jonas Strand Gravli(Laurits Seier), Gísli Örn Garðarsson(Vidar), Henriette Steenstrup(Turid Seier), Eli Anne Linnestad(Wenche), Tani Dibasey(Oscar Bjorn), Odd-Magnus Williamson(Erik), Fridtjov Såheim(Sindre), Bjørn Sundquist(Wotan) gibi oyuncularla derin ve değerli bir kadrosu var.