Sex Education 3. sezon ne zaman sorusu Sex Education fanlarının sürekli sorduğu sorulardan biri haline geldi. Netflix’in yaptığı açıklamalarda 3. sezon çekimlerinin ekibe yeni katılan oyuncularla birlikte 2020 yılı Eylül ayında başladığını dile getirmişti. Hatta Aralık ayında setten ilk fotoğraflar gelmişti. Peki Sex Education 3. sezon ne zaman ? Sorusunun cevabı ne diye sorarsanız:
Dizinin önceki iki sezonu Ocak ayında paylaşılmıştı. 3. Sezonun da Ocak ayında paylaşılması planlanmıştı ama dünyayı etkisine alan covid-19 nedeniyle dizinin çekimleri aylarca ileriye atıldı. Sex Education 3. sezon ne zaman sorusunun cevabını kesin olarak cevaplayamasakta, yapılan röportaj ve paylaşımlara bağlı olarak 2021 Eylül veya Ekim aylarında tekrar vizyonda olacağı görüşündeyiz.

Sex Education Konusu

Sex Education 3. sezon ne zaman sorumuzu cevapladıktan sonra konusuna değinecek olursak:İlk sezonda;
Dizinin merkezinde içine kapanık, ergen bir öğrenci olan Otis var. Otis, seks terapistliği yapan annesiyle birlikte yaşıyor. Annesinden geçen genlerle olsa gerek;Оtіѕ vе аrkаdаşı Маеvе Wіlеу, Оtіѕ’іn ѕеkѕ tаvѕіуеlеrі kоnuѕundаkі dоğuştаn gеlеn уеtеnеğіnі раrауа çеvіrmеk іçіn оkuldа bіr ѕеkѕ klіnіğі açıyorlar ve işler yolunda gidiyor. İkinci sezonda ise:Kendine güveni sonradan gelen Otis, kız arkadaşı Ola ile daha ileriye gitmek için keşfettiği cinsel dürtüleri kontrol etmek ve Maeve Wiley ile bozulan ilişkisini tekrar yola koymaya çalışıyor. Аѕkеrі оkuldаn dönen Аdаm, Еrіс’е kаrşı olan hіѕlеrіndе hаlа kаrаrѕız hаldеуkеn Lіlу уаrаtıсı уеtеnеklеrіnе оdаklаnmаk іçіn сіnѕеllіklе іlgіlі gауrеtlеrіnе mоlа vеrmіş vе Оlа іlе уеnі bіr dоѕtluk kurmayı başarmıştı.
Sex Education, genel olarak aşk, arkadaşlık ve cinsellik konularına değiniyor.

Sex Education Oyuncu Kadrosu

Sex Education 3. sezon ne zaman sorusu kadar 3. sezon oyuncuları da fazlasıyla merak ediliyor. Peki 3. sezon kadrosunda kimler var derseniz,
Öncelikle Sex Education kadrosuna katılan 3 yeni oyuncumuz; Jason Isaacs, Jemima Kirke ve Dua Saleh oldu. Diğer oyuncular ise: Asa Butterfield- Otis Milburn, Emma Mackey- Maeve Wiley, Ncuti Gatwa- Eric Effiong, Gillian Anderson- Jean Milburn, Connor Swindells- Adam Groff, Aimee Lou Wood- Aimee Gibbs, Kedar Williams- Jackson Marchetti, Alistair Petrie- Mr. Groff, Mimi Keene- Ruby, Simone Ashley- Olivia, Sami Outalbali- Rahim ‘den oluşan geniş bir 3. sezon kadrosu biz izleyenleri bekliyor.

Sex Education 3. Sezon Trailer