Godzilla vs Kong,Yönetmen Adam Wingard, Godzilla vs. Kong fragmanına hayranların heyecanlı yanıtını gördükten sonra YouTube’daki en iyi tepki videolarını derledi.
Sonra Godzilla vs Kong fragmanı yankılanan bir olumlu tepki ile karşılandı, en iyi reaksiyon videoları ve video derleme ile yönetmeni Adam Wingard’a teşekkürler yağdıran fanlar. Warner Bros. 24 Ocak’ta ekran sarsan resmi fragmanı yayınladı ve Mart ayında çıkacak destansı savaş filmi için hayranları canlandırdı. WB ve Legendary Pictures kısa süre önce Godzilla ile Kong’un çıkış tarihini bir hafta geriye çekerek filmin planlanan çıkış tarihini 31 Mart olarak değiştirdi.
Godzilla vs Kong, Godzilla: King of the Monsters ve Kong: Skull Island ikilisinin devamı niteliğindedir. Film ilk duyurulduğundan beri Wingard’ın gişe rekorları kıran aksiyon filmi için heyecan artıyor. Geçtiğimiz haftalarda, merakla beklenen fragman, çarpıcı görsel efektler, harika dövüş sahneleri ve yüksek bahisli bir hesaplaşma vaadi ile heyecan uyandırdı. Fragman yayınlandığından beri hayranlar baş döndürücü tepkilerini internette paylaşıyor.

Godzilla Vs Kong’un APEX’i Açıklandı:

Godzilla vs Kong APEX’i hakkında, Adam Wingard açıkça internetin olumlu tepkisine ayak uyduruyor. Yönetmen, fragmanın başarısını geçen hafta pazartesi günü Instagram ve YouTube’da paylaştığı tepki derleme videosuyla kutladı. Wingard, hayranlarına Instagram gönderisindeki videoya verdikleri yanıtlardan dolayı teşekkür eden dokunaklı bir kişisel mesaj içeriyordu, bunları aşağıda tam olarak okuyabilirsiniz:
Godzilla Vs Kong fragmanının internette patlamasını izlemek hayatımın en büyük deneyimlerinden biri oldu. Lansmanı bu kadar başarılı kıldığınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Böyle büyük bir filmi yönetirken hayatınızdan yıllar alır! Bazen görünürde sonu yokmuş gibi hissettiren uzun ve zor bir süreç! GVK’dan önce ve sonra sakalıma bakın, neredeyse hiç gri saçım yoktu ve şimdi lanet olası Noel Baba’ya benziyorum! ANCAK HİÇBİR ŞEY, hayranların tepki verdiği birçok videoda fragmanın heyecanını çevrimiçi olarak izleyebilmekten daha fazla gençleştirdi beni. Her şey bununla ilgili. Henüz bir sinemada bunun tadını çıkaramayabilirim ama bu fragman tepki videolarındaki heyecanı görmek ve duymak bu uzun yolculuğu değerli kıldı. Minnettarlığımı göstermenin bir yolu olarak hayran tepkilerinin bu video karmasını oluşturmak için WB ile çalıştım ve biyografimdeki bağlantıya bakarsanız, en sevdiğim fragman tepkilerinin yedi dakikasını kişisel olarak çevrimiçi olarak düzenledim. Lütfen paylaşmaktan çekinmeyin 🙂 Açıklamalarında bulundu.