Hızlı Ve Öfkeli 9, Bir sonraki Hızlı ve Öfkeli filmi olan FF9, Super Bowl’da yeni bir fragman aldı ve Universal Pictures stüdyosu, filmi 28 Mayıs’ta hala dünya çapında yayınlama umuduyla görünüyordu. Aynı zamanda Universal, dünya çapında COVID-19 aşılamalarının mevcut hızı göz önüne alındığında bir gecikmenin çok muhtemel olduğu gerçeği konusunda pragmatik davranıyor diyebiliriz. Bu nedenle yeni Hızlı Ve Öfkeli 9 fragmanı belirtilen çıkış tarihiyle değil, sadece “yakında sinemalarda” diyerek bitiyor. Bu yıl içerisinde vizyonda olacak mı, yoksa salgın olduğu gibi devam ederse Hızlı Ve Öfkeli 9 2022’ye itilebilir mi?

Hızlı ve Öfkeli 9, filminin 30 saniyelik yeni fragmanı, herkesin görünürde olduğunu fark ettiriyor. Toretto evinin bahçesinde bir aile birleşimi ile açılıyor: Dominic Toretto (Vin Diesel), Letty Ortiz (Michelle Rodriguez), Roman Pearce (Tyrese Gibson), Tej Parker (Ludacris), Mia Toretto (Jordana Brewster), Megan Ramsey (Nathalie Emmanuel), Sean Boswell (Lucas Black) ve büyük bir heyecan patlaması yaratan bir Hızlı ve Öfkeli De ölen Han Lue (Sung Kang) yer alıyor.
Dom, yeni Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanının seslendirmesini yapıyor : “Dünyanın değişmek için bir yolu var. Ama her zaman aynı kalan bir şey var. ” Dur tahmin edeyim, cevap ailedir, değil mi? Şaşırtıcı bir şekilde hayır. Dom ekliyor: “Eski hayatı özlüyorsunuz.” Letty şahsen sorar: “Öyle mi?” diye cevaplıyor: “Her gün.” İşte orada, Hızlı ve Öfkeli 9’un konusu oluşturulmuş oluyor.
Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı, yarış arabaları, sinirlenmiş bir Jakob Toretto (John Cena) (Toretto’nun uzun zamandır kayıp olan kardeşi) polis arabalarının takla atması ve J dönüşü yapan bir hiper otomobilin yer aldığı sahne bizlere bir ipucu sunuyor. Sürücü? Gülen kadın Magdalene Shaw (Helen Mirren). Başka bir yerde, geri dönen kötü adam Cipher (Charlize Theron) göz kırpıyor. Başka bir yerdeki ormanlarda Letty motosikletlerle jimnastik yapıyor ve bir bina tamamen başka bir yere yıkılıyor.
Ve şimdi Hızlı ve Öfkeli serisinin karakteristik özelliği olan bir başka fiziğe meydan okuyan dublörde, bir araba bir kafede yanlamasına ve paralel bir yoldaki bir kamyona fırlatılıyor. Letty “Evvet!” Diye bağırıyor.

 

Hızlı Ve Öfkeli 9 Ne Zaman?

Hızlı Ve Öfkeli 9 vizyon tarihi için yukarıda bahsetmiştik ama ayrı bir parantez açmakta fayda var. Normal şartlarda istenilen vizyon tarihi 19 Nisan 2021 di lakin covid-19 sebebiyle 28 Mayıs 2021’ e atılmıştı. Şu anda güncel vizyon tarihi 28 Mayıs 2021 olsa da gene bir ileri tarihe atılma ihtimali muhtemel diyebiliriz. Biz izleyenlerin heyecanla beklediği FF9 umarız yakın zamanda bizlerle birlikte olur ve daha fazla ileri tarihe atılmaz.

Hızlı Ve Öfkeli 9 Oyuncu Kadrosu

Hızlı Ve Öfkeli 9 güncel oyuncuları kimler diye sorarsanız:
Vin Diesel- Dominic Toretto
John Cena- Jakob Toretto
Michelle Rodriguez- Letty Ortiz
Tyrese Gibson- Roman Peace
Jordana Brewster- Mia Toretto
Charlize Theron- Cipher
Dwayne Johnson- Luke Hobbs
Ludacris- Tej Parker
Sung Kang- Han Lue
Lucas Blak- Sean Boswell
Helen Mirren- Magdalene Shaw
Cardi B- Leysa
Michael Rooker- Buddy

oyuncularıyla Hızlı Ve Öfkeli 9 biz izleyenlerin karşısına gelecek. Deyim yerindeyse şampiyonlar ligi kadro bizleri bekliyor. Umarız bizi daha fazla bekletmez ve biz Hızlı Ve Öfkeli 9 hayranlarını mutlu haberlerle sürprizler yapar.