Sicario 3, ikinci filmden sonra gelecek olan bir film gibi görünüyordu, ancak hala çekimleri devam ediyor mu? İşte potansiyel devam filmi olan Sicario 3 hakkında bildiklerimiz.
Sicario 3 bir zamanlar gelecek gibi görünüyordu ama devam filminin çekimleri hala devam ediyor mu ve ne hakkında olacak diye sorarsanız: Denis Villeneuve, Josh Brolin’in CIA ajanı tarafından yönetilen gizemli bir görev gücüne katılan FBI ajanı Kate Mercer (Emily Blunt) hakkında gerici bir film olan Sicario’nun yönetmenliğini yaptı. Kate kısa süre sonra Meksika kartellerine karşı kimsenin neler olduğunu açıklamadığı ve kullanılan taktiklerin son derece tartışmalı olduğu, “Sicario” nun İspanyolca “tetikçi” anlamına geldiği bir kavgaya çekildi. Sicario, 2015 yılında oyuncu kadrosunun performansları, çılgınca olan atmosferi ve Villeneuve’ün yönetmenliğiyle övgüleri topladı.

Sicario 3 Konusu

Sicario 2: Soldado’nun sonu Sicario 3 filmi için birçok fırsat bırakıyor. Hepsi bağımsız filmler olma eğiliminde olsalar da, ‘Soldado’ öylesine çekici bir konu ile bitiyor ki, bir sonraki filmde Soldado’ya bağlanmalı. Soldado’nun sonunda, kanlı olaylarla geçen bir yılın ardından Alejandro nun Miguel ile yüzleştiğini gözlemledik. Soldado olmak istediğini teyit etmek için Miguel’e tekrar eder. Usta-çırak denklemi çok umut verici bir olay örgüsüne dönüştüğü için üçüncü film Alejandro’nun Miguel ile ilişkisi hakkında olabileceği görüşündeyiz.
Ancak en ilginç olasılık ise hayranların gözdesi Kate Macer’in geri dönüşü olacağından eminiz. ‘Sicario’, Kate’in karakterini oldukça güzel bir şekilde ortaya koydu ve ikinci film boyunca ortalıktan kaybolduktan sonra kesinlikle geri dönmesini umut edebiliriz. İlk filmde yaşadığı olaylardan sonra ondaki değişimleri görmek oldukça heyecan verici olacak. Hayat ona nasıl davranıyor ve eski hayaletlerin ona musallat olmak için nasıl geri döndüklerini görmek çok ama çok ilginç olacaktır. Matt Graver’ın karakteri üzerindeki son filmin sonuçları ve Alejandro ile denklemi de yapımcıların yararlanabileceği bir olay kanaatindeyiz.

Sicario 3 Oyuncuları

Soldado’nun sona ermesi, Alejandro’nun dönüşü olasılığını açık bırakır. Eğer bu olursa, filmde Benicio del Toro da olacak. Josh Brolin’in Matt Graver’ı bir sonraki filmde de önemli bir rol oynayabilir, bu yüzden onu da hesaba katalım. Ancak, en büyük katılımın Emily Blunt olacağından eminiz. Macer’in hikayesinin henüz bitmediğini tahmin ediyoruz. Bu durumda, Blunt da geri dönmeli, özellikle de hem Emily Blunt hem de yapımcılar Kate’i ‘Sicario 3’e dahil etmeyi düşünüyorlardır.

Sicario 3 Çıkış Tarihi

Sicario 3 için bir çıkış tarihi yok, 2018 de onay aldığından beri proje hakkında duyulmuş çok fazla birşey yok diyebiliriz. Sicario 3’ün onayı, Sicario: Day of the Soldado’nun yayınlanmasından önce bile dizinin arkasındaki kişiler tarafından ima edildi. Ancak, filmin prodüksiyon ile ilgili şuanlık resmi bir bilgimiz yok. Oyuncu kadrosu bile daha kesinleşmedi. Ancak son iki filmin çıkış tarihlerine bakılırsa, yakında yeşil ışık yakılacaktır buda demek oluyor ki Sicario 3’ün 2021 veya 2022’de çıkacağını söyleyebiliriz. Şimdilik yapacağımız en iyi şey oturup resmi bir onay beklemek olur.