The Falcon And The Winter Soldier için yeni bir fragman geldi ve bu yılki Super Bowl’da bu yılın ince fragmanlarına güçlü bir şekilde giriş yaptı ve bize Disney’deki ikinci Marvel Studios TV dizisi için ihtiyacımız olan heyecan ve merakı verdi.
The Falcon And The Winter Soldier fragmanı, hem işlevsiz ilişkileri üzerinde çalışan hem de bazı yüksek voltajlı maceralara katılan karakterlerine yer veriyor. Ayrıca garip bir şekilde Kaptan Amerika’nın kalkanını da görüyoruz. Marvel Sinematik Evreni ilk Disney dizisi Wanda Vision ın tuhaf bir şekilde parlak Twilight Zone benzeri çılgın başarılarından sonra, Black Widow ve The Eternals’ın devamları ertelendiğinden hayranlar doğal olarak daha fazla Marvel içeriği arayacaklar. The Falcon And The Winter Soldier 19 Mart’ta vizyona düştüğünde dizi arayış merakını gidermek için bizimle olacak.

The Falcon And The Winter Soldier dizide Anthony Mackie ve Sebastian Stan, ünlü Marvel kahramanlarındaki rollerini yeniden canlandırıyor. Baron Zemo olarak Daniel Bruhl ve Sharon Carter olarak Emily VanCamp dahil olmak üzere bazı tanıdık yüzler de onlara katılacak. Wyatt Russell, Desmond Chiam, Miki Ishikawa, Noah Mills ve Carl Lumbly tarafından tamamlanırken John Walker bu dizide rolüne adım atacak. Dizi Kari Skogland tarafından yönetiliyor ve Malcolm Spellman tarafından yazılıyor.

Dizinin ne hakkında olacağına dair belirli bir özet arıyorsanız nefesinizi tutmayın. Disney biçimine sadık kalınarak, bu yeni dizi hakkında pek bir şey söylenmedi. Tek bildiğimiz, altı bölümlük dizinin Avengers: Endgame olaylarından sonra gerçekleşeceği . Yeni dizide Sam Wilson ve Bucky Barnes için tam olarak neyin beklediğini bir araya getirmek için aşağıdaki fragmana göz atın.